Hakkımızda

Perde yıkama konusunda yılların deneyim ve bilgi birikime sahip olan ekibi ile perdelerinizi ücretsiz olarak kapınızdan teslim alır. En kaliteli deterjanlar ile temizliği ve ütüsü yapılarak ilk günkü kadar temiz şekilde kapınıza kadar teslimat yapılır. Jet perde yıkama hizmetleri 1990 yılından günümüze perde sektöründe çalışmalarını devam ettirmektedir. Hizmetlerini uygularken teknolojiyi sıkı takip ederek, sürekli olarak kendini geliştirip, güncellemektedir.

Özel ekipmanlarımız ile profesyonel hizmet anlayışıyla ürünlerinize hasar vermeden temizlik hizmetiniz tamamlanmaktadır.

Sektöründe şeffaf ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla pazarın lideri olmayı hedeflemektedir.

Stor perde yıkama, zebra perde yıkama tül perde yıkama gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamız İstanbul’ un her noktasına hizmet vermektedir.

Perde yıkama hizmetlerimizin yanı sıra sizlere faydalı bilgiler vermek için blog sayfa oluşturduk.

Stor perde, jaluji perde, briz perde, kruvaze perde, rustik perde, katlamalı perde, fon perdeler, Japon perde, tül ve ip perde, cibinlik, yatak örtüsü, yorgan ve battaniye yıkama gibi temizlik hizmetlerimizde memnuniyetiniz her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Atölyemiz, perde temizleme, perde nakliyesi, korniş ve perde montaj konusunda derin tecrübeye sahiptir.

01. Misyonumuz

Stor perde, jaluji perde, briz perde, kruvaze perde, rustik perde, katlamalı perde, fon perdeler, Japon perde, tül ve ip perde, cibinlik, yatak örtüsü, yorgan ve battaniye yıkama gibi temizlik hizmetlerimizde memnuniyetiniz her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Perde perde yıkama atölyemiz, perde temizleme, perde nakliyesi, korniş ve perde montaj konusunda derin tecrübeye sahiptir.

02. Vizyonumuz

Jet Perde Yıkama hizmetimizde; ürünleriniz evinizden teslim alınır ve temizliği ve ütüsü yapıldıktan sonra ilk günkü gibi yerine monte edilir. Özel ekipmanlarımız ve profeyonel hizmet anlayışımız sayesinde ürünlerinize hasar vermeden temizlik hizmetiniz tamamlanır.

03. Tarihçemiz

Jet Perde Yıkama firmamız, perde sektöründe 2006 yılından beri çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün gelişen trendlerine uygun olarak öne çıkan perde modellerinde temizlik , nakliye ve montaj işlerinde artan talebe cevap vermek üzere 2001 yılında kurduğumuz yıkama atölyesinde hizmet vermekteyiz.