Şişli Perde Yıkama

Şişli Perde Yıkama

Şişli perde yıkama olarak birçok bölgeye kaliteli deterjanlar ile temizliği ve ütüsü yapılarak ilk günkü kadar temiz şekilde kapınıza kadar jet hızında teslim edilir.

Stor perdeler nasıl yerlerinden çıkarılır?

Stor perdeler özel aparatlarla kornişe tutturulur. Perdelerin kasalarında çelik klemensler bulunmaktadır. Klemens bağlantı ve ek gerecidir. Bu parçalar porselen, plastik ve metallerden yapılabilir. Stor perdeler de çelik olarak kullanılırlar. Kasada bulunan bu çelik klemensler stor perdelerin kornişte durmasını sağlar. Stor perdeyi bulunduğu yerlerden sökmek için öncelikle bu klemensleri sökmek ve perdeyi klemenslerden kurtarmak gerekir.

Klemensler stor perdelerin genişliklerine göre farklı sayılarda olabilirler. Genellikle geniş stor perdeler de 3, kısa stor perdeler de ise 2 kenardan klemens ile tutturulurlar. Bu klemensleri hiçbir alet kullanmadan bilek gücüyle ve elle destekleyerek yerlerinden çıkartmak mümkündür.

Stor perdeleri sökmek için öncelikle stor perde katlanır. Daha sonra çıkartacak kişi boyunun yetmediği yerlerde bir merdivene çıkar. Stor perde ile göz hizası aynı doğrultuda olursa sökmek daha kolay olur. Klemenslerin bir ucuna güç kullanarak bastırılır. Bir kenarına bastırıldığında klemens kolayca yerinden çıkar. İlk klemens çıktıktan sonra diğer klemensler daha kolay yerinden çıkmış olacaklardır.

Detaylı içerik için jetperdeyikama.com