Stor perde modelleri

Stor perde modelleri

Polyester Stor Perdeler

Polyester stor perdeler; en dayanıklı, en kaliteli ve sun screen (güneş geçiren) perdelerden daha da iyi bir türdür. Ayrıca etek kısımlarında renk, desen ve kesim seçenekleri bulunmaktadır. Dekoratif olarak hoş görünmesinin yanında temizlenmesi de pratiktir. En kullanışlı stor perde olduğunu söylenebilir.

Pamuklu Stor Perdeler

Pamuklu stor perdeler; en kötü ve kullanışsız türlerden biridir. Temizlenemez ve silinemez bu sebeple kir tutar. Hijyenik açıdan ve dekoratif açıdan uygun değildir.

Keten Stor Perdeler

Keten stor perde; bu türler çok estetik ve şıktır fakat ince bir kumaş olduğu için keten işlevsel değildir. Özellikle güneş ışınları bu kumaşı kolayca yıpratır ve eskitir.

Santuk Stor Perdeler

Santuk stor perdesi ise; görünüm olarak sıradan ama kullanım kolaylığı ve sağlamlık açısından muhteşem bir perde türüdür. Seçim sizlere kalmış! Baskılı, desenli, çizgili, pötikareli ya da düz renkli stor perde modellerini tercih edebilirsiniz. Üstelik perdenin eteğinde de çeşitli süsleme detayları olması güzel bir detay olarak perdeyi hareketlendirecektir. Boncuk işlemeleri, püsküller, işlemeler ve farklı kesimler stor perdelerin eteklerinde bulabileceğiniz modellerden birkaçıdır.

Detaylı içerik için jetperdeyikama.com